הסיפור של Beko

 

ברוכים הבאים לעולם של Beko, מותג שמכבד את העולם וזוכה להערכה ברחבי העולם. מאז הקמת החברה בשנת 1955, עקרון אחד הנחה אותנו:

"להיות השותפים של הצרכנים שלנו בצרכים היומיומיים שלהם."

בהתאם לכך, המשכנו לשפר את מערכת היחסים שלנו עם לקוחותינו במעל ל-130 מדינות. עברנו דרך ארוכה הודות לשאיפה שלנו לחדש – למען טובת הצרכנים והסביבה שלנו.


image-3
image-4

440 מיליון

לקוחות
מרוצים


image-5

30 אלף

עובדים
מסורים


image-6

130+

מדינות
המקבלות שירות


image-7

18

גלובליים
מפעלים


image-8

60+

שנות
פעילותBeko היא מותג מוצרי החשמל הביתיים הבינלאומי של קבוצת Arçelik. המותג בבעלות Koç Holding, אחת מהחברות הגדולות באירופה המדורגת ברשימת 500 החברות המובילות בעולם של כתב העת Fortune.

הצלחנו לגדול בקנה מידה גלובלי הודות לתהליכי ייצור יעילים לצד מוצרים ידידותיים לסביבה. אנו מכבדים את הסביבה ומבינים את החשיבות הקריטית שלה לחברה האנושית.


הפילוסופיה של המותג


דור חדש של אנשים מביא איתו דור חדש של צרכים.
אנו מאמינים בלהביא לאנשים פתרונות משמעותיים, בתור שותפים שמבינים אותם ויכולים לעזור להם בחיי היומיום.


אנחנו השותפים הרשמיים של חיי היומיום


אנו מבינים את הצרכים היומיומיים של האנשים ומעניקים להם פתרונות משמעותיים, מהירות וגמישים, על מנת שיוכלו ליהנות מהחיים האמיתיים, העמוסים והבלתי צפויים שלהם.שותפים אמיתיים הם יותר מרק נותני חסות.
שותפים אמיתיים עומדים לצידכם.אנו עומדים באמת לצד הצרכנים שלנו על ידי יצירת המוצרים הטובים ביותר כדי לתת מענה על הצרכים היומיומיים האמיתיים שלהם. אותה הבנה עמוקה של הצרכים האמיתיים הופכת אותנו לש שותפים הרשמיים של ה