כיריים מובנים
image-0

גמישות בהצגת הטכנולוגיה על ידי Beko

אל תגבילו את עצמכם למחבתות סטנדרטיות. בשלו בכל גודל ומספר מחבתות כרצונכם. כעת תוכלו להניח מחבתות, סירים או כלי בישול גדולים על כיריים גמישים באינדוקציה של Beko. הודות למשטח הבישול המוגדל, ניתן להשתמש במגוון סירים החל מהקטן ביותר ועד לגדול ביותר בהתאם לצורך. כיריים IndyFlex+™ ו- IndyFlex לא רק מספקים גמישות אלא גם תורמים ליעילות אנרגיה על ידי חימום הסירים עצמם במקום האזור כולו.

image-3

כיריים IndyFlex+™ של Beko

טכנולוגיה חדשה של כיריים IndyFlex+™ מעניקה גמישות לשימוש במרחב נוסף או משטח בישול מוגדל. 8 סלילים עצמאיים נשלטים על ידי תצוגה מתוחכמת לפיצול ובקרה בכל אחד מהם בנפרד, או שתוכלו לקשר אותם בבקרה כאילו היו משטח בישול יחיד.

image-4

בקרת מגע והסטהTouch & Slide ‎ לכיריים של Beko

בקרת מגע והסטה לכיריים של Beko מאופיינת ב-19 רמות שונות לכל אזור בישול בנפרד ובבקרת מגע והסטה Touch & Slide Control* המאפשרת לכם לבצע התאמות חום לפי הצורך. קוצב הזמן מאפשר לכם לקבוע משך בישול לכל אזור בישול בנפרד. בנוסף, בתום זמן הבישול הכיריים יכבו אוטומטית וזמזם יתריע על סיום הבישול.
*תכונת Touch & Slide Control זמינה בכיריים נבחרים של זכוכית וקרמיקה ובכיריים עם אינדוקציה.


עצור ולך Stop & Go

פעולת Stop & Go מאפשרת לכם לכבות את כל האזורים הפועלים ותוכלו להפעיל אותם במגע אחד באותה התאמה.

אם עליכם לצאת מהבית בדחיפות או אם התינוק שלכם זקוק לכם או אם חבר ותיק קופץ לביקור, תוכלו להשתמש בטכנולוגיית stop & go על ידי כיבוי כל אזורי הבישול הפעילים וכאשר תשובו למטבח תוכלו להמשיך את הבישול באותן הגדרות.


פעולת זיכרון

פעולת זיכרון מאפשרת לכם לחסוך בטמפרטורת הבישול בכל אזורי הבישול. הודות לתכונה זו תוכלו לאחסן בזיכרון את זמן הבישול השמור של המאכלים החביבים עליכם כדי ליהנות מן הארוחות שלכם פעם אחר פעם באותם טעמים.

מאפייני בטיחות

על מנת להבטיח את בטיחותכם, כיריים עם בקרת Touch & Slide של Beko מצוידים במאפייני בטיחות.

•כאשר אזור הבישול לא התקרר מספיק למגע בטוח, מחווני החום השיורי יתריעו בפניכם באמצעות האות "H" בתצוגה.

• מערכת מניעת הצפה מנתקת אוטומטית את החשמל במקרה של שפיכת נוזל רותח על לוח הבקרה.

• אם אזור הבישול נותר מופעל לאורך זמן, הכיריים יכבו אוטומטית.


פעולת אזהרה

מצב אזהרה מאפשר לשמור את המזון חם בנגיעה אחת.

מגן ניגוב Wipe Guard

פעולת מגן ניגוב מאפשרת לכם לנעול את הגדרות הבקרה כאשר ברצונכם לנגב מזון שנשפך על הכיריים בעת הבישול. בנגיעה אחת, ההגדרות ננעלות למשך 20 שניות, אם נלחץ מקש נעילה לזמן קצר.


image-11

טכנולוגיית בישול באינדוקציה


image-13

בטיחות, יעילות וניקיון

זו הטכנולוגיה החדישה והיעילה ביותר. כיריים באינדוקציה מתחממים רק כאשר מונח סיר על משטח הזכוכית הקראמי, בעוד שאר הכיריים בקושי מתחממים.

בתוך כיריים באינדוקציה נמצא סליל היוצר שדה מגנטי. כאשר הסיר מונח על אזור האינדוקציה, השדה המגנטי מעביר חום ישירות לסיר הבישול. אין להבה או משטח לוהט מחום. התוצאה היחידה היא עלייה מהירה בטמפרטורת המזון אשר ניתנת לויסות מדויק. שיטת חימום זו מבטיחה אובדן אנרגיה מינימאלי ומהירות מקסימאלית.


image-14

בישול בטיחותי

כיריים באינדוקציה של Beko בנויים עם מאפייני בטיחות נוספים המאפשרים לכם לבשל בקלות. אין להבה חשופה ורק הסיר שלכם מתחמם תוך כדי בישול. אם אין מגע עם הסיר, או אם הסיר נותר על הכיריים למשך זמן ארוך באופן חריג, החימום נפסק אוטומטית. תכונת בקרת החום החכמה תגביל את החום המקסימאלי עד 300 °C. אם נשפך נוזל על לוח הבקרה, הכיריים יכבו אוטומטית. תכונת בטיחות עצמים קטנים מבטיחה כי הכיריים לא יופעלו על ידי חפץ אחד כלשהו – כגון כפית שהופלה במקרה על הכיריים.

image-15

ניקוי מהיר ונוח

כיוון שמשטח הזכוכית הקראמי אינו מתחמם, מזון שנשפך לא יישרף על הכיריים, מה שמאפשר ניקוי קל.

image-16

בישול יעיל ומהיר

החום המהיר הנגרם על ידי
כיריים באינדוקציה מתפזר
באופן אחיד ורציף על פני
הסיר. בהשוואה לכיריים סטנדרטיים,
כיריים באינדוקציה של Beko עם המרצת עוצמה
מסוגלים להפחית את מש
הבישול עד 56% ואת צריכת החשמל ב-43%.


כיריים מזכוכית קראמית: בקרה רגישה למגע


image-18

מאפייני בטיחות

לבטיחות מוחלטת, הבקרה הרגישה למגע של כיריים מזכוכית קראמית מצוידים במספר מאפייני בטיחות:

• מחווני חום שיורי נראים בקלות. הם מתריעים ‏כי משטח באזור בישול פרטני עדיין לא ‏התקרר מספיק כדי לאפשר מגע. המחוונים ‏כבים רק כאשר טמפרטורת המשטח צונחת ‏אל מתחת ל-‏‎60 °C‎‏.‏

•נעילה אלקטרונית מפני ילדים מופעלת על ‏מנת לנעול את הפעולות בכיריים שלכם כדי ‏למנוע הפעלה מקרית על ידי אצבעות קטנות.‏

• יחידת הבקרה הרגישה למניעת הצפה מכבה ‏אוטומטית את הכיריים כאשר מזון או מים נשפכים ‏על אזור בקרת המגע.‏

•  תכונת הכיבוי האוטומטי מופעלת כאשר אזורי ‏הבישול פועלים במשך זמן ארוך באופן חריג.‏


image-19

בחירת גמישות

הכיריים מזכוכית קראמית של Beko מצוידים באזורי בישול רב תכליתיים המעניקים גמישות בחירה בין רמת הפעלה יחידה, כפולה, משולשת או מוגדלת בהתאם לגודל הסיר שלכם. כלומר, בין אם אתם משתמשים בסיר קטן או גדול, תשתמשו רק בכמות החום הדרושה. מעבר לזאת, אזור החימום בדגמים נבחרים שומר את המזון חם, טעים ומוכן להגשה ללא סיכון של בישול יתר.

קלים לניקוי
משטח הזכוכית החלק אך חסין בפני שריטות לא רק תורם ליפי המטבח שלכם, אלא גם קל עד מאוד לניקוי.


image-20

19 רמות בישול שונות

כיריים עם בקרת מגע והסטה Touch & Slide מאופיינים ב-19 רמות בישול שונות לכל אזור בישול והטמפרטורה ניתנת לכיוון פרטני לכל אזור בנגיעת אצבע. רמת הבישול שהוגדרה לכל אזור בישול מוצגת דיגיטאלית באזור הבקרה. מרחב העבודה של הכיריים ממוקסם הודות למיקום הקדמי המרכזי של אזור הבקרה הרגישה למגע. כיריים מזכוכית קראמית של Beko הופכים את הבישול לחוויה מענגת, עם מאפייני בישול מתקדמים שונים הכוללים: קוצב זמן וזמזם, המאפשרים לכם לתכנת משך בישול נפרד לכל אזור בישול.

בתום זמן הבישול, התרעת הזמזם מופעלת. תוכלו לנטרל את ההתרעה בנגיעה באחד המקשים בלוח הבקרה. פעולת המרצה מאפשרת לכם לתכנת כל אזור בישול שיופעל בעוצמה מרבית. כאשר המזון מגיע לרתיחה, הטמפרטורה תמשיך במצב המוגדר עד להשלמת הבישול.image-21

תכניות חכמות למנות


כיריים של גז

מבער ווק בעוצמה גבוהה של 3600 וואט מבשל מזון במהירות, מבלי לאבד את ערכו התזונתי. החום מתפזר באחידות בתחתית המחבת, והתוצאה היא ביצוע בישול מעולה בזמן קצר יותר.

תומכי סירים מברזל יצוק

תומכי הסירים מברזל יצוק מדגישים את המראה האופנתי והמקצועי של הכיריים שלכם, מספקים יציבות מרבית ומאפשרים שימוש בסירים ומחבתות מכל גודל ללא סיכון הטיה והחלקה.

בטיחות

אם הלהבה תכבה המקרה עקב רוח או שפיכת נוזל, התקן כשל הלהבה יפסיק אוטומטית את אספקת הגז למניעת דליפת גז.

פעולת נעילה קלה לצורך בטיחות

פעולת נעילה קלה מאפשרת בטיחות באמצעות כיבוי כל המבערים בו זמנית. ניתן להשתמש בפעולה זו גם כנעילה מפני ילדים.

הצתה פשוטה

ההצתה האלקטרונית המשולבת בתוך המתגים מאפשרת הצתה קלה ופשוטה של מבערי הגז.


image-28
image-29

כיריים דומינו

טווח הדומינו מציע לכם את התשבץ המהנה ביותר: בחרו בשילוב השימושי ביותר מבין האפשרויות בעיצוב האלגנטי. תיהנו מחופש בחירה ותאפשרו למטבח שלכם להבריק לפי טעמכם.