מייבשי כביסה
image-0

מייבשי הכביסה של Beko הם שותף אידיאלי למכונת הכביסה.

פשוטים וקלים לשימוש, מייבשי הכביסה של Beko מצוידים בכל התכונות שיחסכו לכם זמן וכסף. הם תוכננו להשלים את מכונות הכביסה של Beko וזמינים עם מבחר אפשרויות גדישה. בין אם המיקום הוא במטבח או בחדר השירות, קיים דגם מתאים להשלמת מכונת הכביסה שלכם.


תוכנן להתאים לביתכם במבחר צבעים!

מייבשי הכביסה של Beko מדלבים תכונות חכמות עם תכנון שימושי ואלגנטי. מוצרים אלה בולטים במראה הצבעוני שלהם ומעניקים מבחר פתרונות חכמים לשיפור חיי היום יום שלכם.


שנו את חוקי המשחק!


image-4

יעילות אנרגיה A+++

מייבשי כביסה נחשבו למוצרים הצורכים את האנרגיה הרבה ביותר מבין מכשירי החשמל במשק הבית. ובכן, לא עוד! Beko הכניסו כעת גישה חדשה המכניסה הבדל עצום עם טווח מייבשי הכביסה המצוידים במשאבה החדשה. עם מוצרים נעים בין דירוג צריכת אנרגיה +A לצריכת אנרגיה +++A, Beko מציעים מגוון רחב של פתרונות חוסכי אנרגיה. עם מבחר דגמים זה ניתן כעת לקבל ביצועים ברמת צריכת אנרגיה +++A

איטום משופר ליעילות גבוהה!


image-6

יעילות עיבוי גבוהה

בעזרת עיצוב האיטום המיוחד העיבוי גבוה יותר ופחות אוויר חם נמלט מן המכשיר. היווצרות לחות בתוך הסביבה ממוזערת באמצעות טכנולוגיה מיוחדת זו.

פתרונות חדשניים לצריכה מזערית!


image-8

טכנולוגיית ייבש וחסוך Dry&Save (משאבת חום)

מייבש הכביסה החדשני של Beko הוא שילוב של מייבש דחיסה ומזגן אוויר.

המאייד במערכת מבצע את פעולת המדחס, ומייבש את האוויר הרווי.

המדחס מחמם את האוויר המייבש את הכביסה.

שיטת הלולאה הסגורה תורמת ליעילות אנרגיה בייבוש כביסה ודוחסת את המים החוצה מן הבגדים.

באמצעות מערכת החלפת חום ביעילות אנרגיה, טמפרטורת האוויר בתוך התוף נמוכה משמעותית בהשוואה למייבשים רגילים וחשוב יותר, צריכת החשמל נמוכה יותר.


חיישנים גמישים, יובש מושלם!


image-10

חיישנים גמישים FlexySense / חיישן ייבוש אוטומטי

מייבשי Beko המבוקרים באמצעות חיישן קלים לשימוש עם חיישני לחות וטמפרטורה מתקדמים. החיישנים הגמישים FlexySense חוסכים לכם את הערכת משך הייבוש ומאפשרים לכם לבחור את רמת היובש הרצויה.

המייבש עוצר אוטומטית כאשר הוא מזהה את רמת היובש הרצויה שהושגה.

חיישן הלחות אף מבטיח כי הכביסה יובשה באופן אחיד. בנוסף, חיישן FlexySense בולט בעליונות האיכות שלו בהשוואה לחיישנים אחרים.

לדוגמה, בתכנית ייבוש מגהץ, תוכלו לקבל את רמת היובש המדויקת בכל מחזור, ללא קשר לעומס הבגדים לייבוש ולרמת קשיות המים.


פתרונות חכמים לטיפול בכביסה

לחיסכון בזמן

image-13

תכנית יומית

Beko יודעים כי זמנכם יקר ומהי חשיבותן של תוצאות מהירות כאשר אתם ממהרים. אנו עושים את המיטב לספק את מוצרים הידידותיים ביותר למשתמש. כתוצאה מחשיבה זו, פיתחו Beko תכנית יומית לייבוש 4 ק"ג כביסה תוך שעה 1 בלבד. בשימוש משולב עם מכונת כביסה Beko, תוכלו לכבס ולייבש את בגדיכם תוך פחות משעתיים

image-14

אקספרס 35 דקות Xpress 35’

בתכנית זו ניתן לייבש 2 ק"ג כביסה (8 חולצות) תוך 35 דקות בלבד. תכנית זו נועדה לספק את המהירות לה אתם זקוקים בעתות חירום עם תכנית האקספרס הקצרה במיוחד של Beko בת 15 דקות, הזמינה במכונות כביסה Beko, הכביסה שלכם תהיה מוכנה תוך 49 דקות בערך

image-15

תכנית מעורבת

תכנית זו נועדה לייבש בדים מסיבים סינטטיים וסיבי כותנה באותו עומס ייבוש, ומונעת את הצורך למיין בגדים לעומסים שונים בהתאם לסוג הבד. תכנית חדשה זו במייבשי Beko מאפשרת לכם להמשיך ללא הפרעה את ייבוש הכביסה שכובסה בתכנית המעורבת של מכונת הכביסה.

image-16

רענון

תכנית הרענון מאפשרת לכם להיפטר מריחות לא רצויים בכביסה שלכם בפעולת תוף עדינה המבטיחה כי הכביסה שלכם תתרענן ללא צורך בתהליך כביסה.


לטיפול אינטנסיבי


image-18

הגנת התינוק BabyProtect

בעזרת תכנית זו, Beko מאפשרים לכם לייבש את בגדי התינוק האהוב שלכם בטמפרטורה הנכונה באמצעות בקרה קפדנית של האקלים הפנימי במכונה הודות לחיישני טמפרטורה ולחות.

image-19

טיפול מיוחד לכביסה עדינה

בעזרת תכנית זו, Beko מאפשרים לכם לייבש את בגדי התינוק האהוב שלכם בטמפרטורה הנכונה באמצעות בקרה קפדנית של האקלים הפנימי במכונה הודות לחיישני טמפרטורה ולחות.

image-20

רענון צמר

תכנית זו מחזירה את הגמישות לכביסה שלכם באמצעות התפחת הסיבים בבגדי צמר.

image-21

תכנית מדף ייבוש

בתכנית מיוחדת זו Beko משחררים אתכם מדאגה לבגדים העדינים שלכם. תכנית זו נועדה לייבש פריטים שאינם מתאימים לתוף ייבוש ומומלצת לנעלי ספורט, בגדי צמר וצעצועים רכים כיוון שהמדף אינו מסתובב.


image-22

לצרכים היומיים


image-24

תכנית ספורט

Beko מטפלים במי שמטפלים בעצמם. תכנית זו מייבשת כביסה ברמת לחות אופטימאלית המותאמת באופן מושלם לבגדי ספורט.

image-25

תכנית ג'ינס

בדים עבים יותר קשים לייבוש במחזורי ייבוש רגילים – במיוחד לאורך התפרים בהם הבד עבה יותר מאשר בחלקים האחרים של הפריט המיובש. כפיתרון, Beko פיתחו תכנית 'ג'ינס' מיוחדת לבדים עבים, אידיאלית לייבוש תפרים בבגדי ג'ינס ופוטר. תכנית זו מעניקה ייבוש מושלם ואחיד לבגדיכם.

image-25

תכנית חולצות

ייבוש חולצות במחזור ייבוש רגיל עלול להזיק לחולצות ולגרום לאובדן הבהירות בחולצות לבנות במשך הזמן, תכנית החולצות במייבשי הכביסה של Beko תוכננה במיוחד להציע פתרונות לבעיות אלו, ומעניקה תכנית עדינה המייבשת חולצות בטמפרטורות נמוכות וממזערת כל נזק אפשרי לבגדים לבנים. התכנית מבטיחה כי החולצות שלכם יאריכו ימים הרבה מעבר לאורך החיים הרגיל.


ניהול זמן וקלות שימוש


תצוגת LCD

תצוגת LCD במייבשי Beko מספקת לכם את כל המידע הדרוש, כולל:

  • מיכל המים מלא
  • הזמן הנותר
  • השהית זמן
  • ניקוי המעבה
  • דלת פתוחה
  • נעילה מפני ילדים מופעלת
  • מעקב תכנית
  • התאמת רמת הייבוש

בעזרת מקשי הניווט הפשוטים והקלים לשימוש, תוכלו לכוון בקלות את רמת הייבוש, להפעיל את אפשרויות הזמזם ונוגד הקמטים ולכוון את השעה בה ברצונכם להפעיל את המכונה.


דלת גדולה

מפתח הדלת הגדול של 40x32 ס"מ במייבשי הכביסה של Beko מאפשר העמסה ופריקה קלה של רוב עומסי הכביסה הנפחיים, כולל חלוקי אמבט וסדינים.


image-29

סמן מתכוונן לסיום תכנית

זמזם מציין את תום מחזור הייבוש על מנת להתריע בפניכם כי התכנית הסתיימה ותוכלו להוציא את הכביסה. תוכלו לכוון את רמת צליל הזמזם או להשתיק אותו כרצונכם.

אור תוף פנימי

אור התוף הפנימי של Beko מאפשר לכם לראות הכל בתוך המכונה להעמסה ופריקה קלה.

image-31

חסכון בנפח


image-33

קיבולת ייבוש של 9 ק"ג במידות סטנדרטיות

מכונת הייבוש 9 ק"ג של Beko אידיאלית למשפחות גדולות ומונעת את הצורך בחלוקת עומסי כביסה גדולים עקב אילוצי מקום. הודות לתכנית היומית בה נעשה שימוש בשילוב מכונת כביסה Beko עם תכנית יומית, תוכלו לכבס ולייבש את בגדיכם תוך פחות משעתיים, אידיאלי לאורח חיים של אנשים עסוקים.

ערכת סידור כללית

ערכת הסידור של Beko מהווה פיתרון חכם לחסכון בנפח. בטביעת רגל של 60 ס"מ, תוכלו להניח מכונת כביסה בעומק 60 ס"מ של Beko ומעליה מייבש כביסה בעומק 60 ס"מ. הודות לעיצוב הגמיש, תוכלו גם להשתמש בערכה להנחת מייבש כביסה בעומק 60 ס"מ מעל מכונת כביסה בעומק 45 ס"מ.

הזוג המושלם

הפתרונות החכמים של Beko מסייעים לכם לשמר את אחידות חדר האמצט שלכם. עם לוח בקרה LCD ועיצוב אלגנטי מכונות הכביסה של Beko ומייבשי הכביסה של Beko יהוו צמד נפלא לחדר האמבט שלכם.


שימוש קל ובטיחותי


מסנן קל לשימוש

מייבש הכביסה של Beko מצויד במסננים ידידותיים למשתמש קלים לגישה ולניקוי, וכך מבטיח ביצוע ייבוש מושלם.

יחידת מעבה קלה לגישה ולניקוי

יחידת המעבה החדישה ביותר של Beko היא הקלה ביותר לגישה וניקוי להשגת ביצועים מיטביים.


image-39

נוגד קמטים אוטומטי

במייבשי Beko, פעולת נוגד הקמטים מתבצעת אוטומטית לאחר מחזור הייבוש. פעולה זו מעניקה כביסה קלה ללבישה, כיוון שפעולת התוף מפרידה את הכביסה ומבטיחה כי תישאר ללא קמטים.

פעולת תוף הפוכה

כל מייבשי הכביסה של Beko פועלים עם פעולת תוף הפוכה, המעניקה ייבוש אחיד ומונעת קמטים בכביסה שלכם.

תוף ומחבט גדולים יותר

בקו החדש של מייבשי כביסה Beko התופים גדולים יותר בהשוואה לדגמים הקודמים, גודל שנועד להתמודד עם עומסים של עד 9 ק"ג כביסה ועדיין מתאים לעומק סטנדרטי – וכן לסידור מעל מכונות כביסה מתאימו של Beko. עיצוב מחבט התוף ממזער הסתבכות כביסה ומסייע לכם להשיג כמות מזערית של קמטים.


image-42

בטיחות


image-44

נעילה מפני ילדים

אפשרות נעילה מפני ילדים ניתנת להפעלה למניעת התעסקות אצבעות קטנות סביב המתגים והכפתורים. הפעלת אפשרות נעילה מפני ילדים מונעת ביצוע כל שינוי בתכנית הנבחרת.

אביזרים


image-46

מדף ייבוש

מדף הייבוש נועד לייבוש טקסטיל וכביסה עדינה שלא נועדו להסתובב בתוף כגון בגדי צמר, נעלי ספורט, צעצועים רכים ועוד. הוא מותאם בפשטות לתוך המייבש ומספק ייבוש מהיר ועדין.

פתרון חדשני Dry&Save (משאבת חום) לצריכה מינימאלית!


image-48