מכונות כביסה

מאופיין בעיצוב שימושי ותכונות חכמות, קו מכונות הכביסה של Beko תוכנן לעמוד במגוון דרישות תוך התאמה מושלמת לכל בית וחלל אחסון.

image-1

משפחת הצבעים של Beko


image-4

תוכנן להתאים לביתכם במבחר צבעים!

מכונות הכביסה של Beko משלבות תכונות חכמות ועיצובים שימושיים. מוצרים אלה בולטים במגוון אפשרויות צבע ומציעים פתרונות חכמים רבים לשיפור חיי היום יום שלכם.

היו חלק מן העתיד הירוק!


image-7

יעילות אנרגיה A+++

הצורך לחסוך באנרגיה ובמשאבים מעולם לא היה חשוב יותר מעכשיו. מכונות הכביסה של Beko מגנות על הטבע תוך דגש מיוחד על מחקר ופיתוח מתמשכים על מנת ליצור עתיד בר קיימא. Beko עם החזון הסביבתי שלהם מציגים מכונות כביסה החוסכות מעל 50% מדירוג אנרגיה +++A.

מנקים יותר, צורכים פחות!


image-9

טכנולוגיית AquaFusion™

מכונות הכביסה החכמות של Beko מסייעות לכם לחסוך בחומרי ניקוי כמו גם בחשמל ומים. במכונות כביסה רגילות, בהן אין מערכת חיסכון בחומרי ניקוי, כמות ניכרת של חומר הניקוי הולכת לאיבוד במחזור הכביסה מבלי שנעשה בה שימוש. טכנולוגיית AquaFusion™ שפותחה במיוחד, מסייעת לכם להפיק את המרב מן החשמל, המים וחומר הניקוי בו זמנית.

על מנת למנוע אובדן חומר ניקוי לתוך הביוב, טכנולוגיית AquaFusion™ אוטמת את יציאת הברז עד למחזור השטיפה ועושה בו שימוש מושלם. כתוצאה מכך, מעבר לניקוי יעיל ובגדים נקיים יותר, טכנולוגיית AquaFusion™ חוסכת 10% מחומר הניקוי בכל כביסה.


הבגדים נראים כחדשים, כביסה אחר כביסה!


image-11

טכנולוגיית Aquawave™

הודות לעיצוב החדש של התוף, המחבט והדלת, טכנולוגיית Aquawave™ במכונות הכביסה של Beko מעניקה תנאי כביסה עדינים אך יעילים לכל סוגי הבגדים, ומאריכה את משך חייהם.

בהשראת הטבע, טכנולוגיית Aquawave™ במכונות הכביסה של Beko מחקה את תנועת הגלים ומגנה על בגדיכם מפני שחיקה. העיצוב הפנימי המלא של מכונת הכביסה משחזר את עוצמת הגלים העדינה והיעילה.

תבנית התוף שתוכננה במיוחד נושאת את הכביסה בעדינות מתוך התוף כמו גל. וכך, הבגדים נעים בצורה חלקה סביב התוף. מחבטים בצורת גל תורמים אף הם לטיפול העדין בכביסה שלכם. לבסוף, עקומת דלת הזכוכית מעניקה אפקט ערבוב נוסף ומסייעת לכביסה לנוע ביתר קלות. לכן, הצורך בחשמל מופחת.ניקוי ללא גורמים אלרגנים מאושר על ידי אגודת האלרגיה בבריטניה!


image-13

BabyProtect+TM

ידוע כי 12% מן התינוקות אלרגיים. תכנית אנטי אלרגיה BabyProtect+ שפותחה במיוחד ממוקדת בכביסה אנטי אלרגנית לעורו הרגיש של התינוק שלכם. תוכלו לקבל תוצאות ניקיון מרביות בעזרת תנועות תוף נוספות ובקרת טמפרטורה רגישה. הטמפרטורה נשמרת ברציפות ברמה מסוימת לאורך כל מחזור הכביסה.

מחזור שטיפה נוסף מספק תוצאות שטיפה מושלמות החיוניות עבורכם ועבור התינוק שלכם. התכנית נועדה לטיפול באלרגנים הנמצאים בחיי היום יום בקרדית אבק הבית, אלרגנים של כלבים וחתולים, אבקת פרחים, חרקים זעירים, חיידקים ופטריות. בנוסף. תכנית זו מסוגלת להסיר את כל סוגי השערות. תכנית היגיינה ואנטי אלרגיה 99,9% BabyProtect+ נבדקה על ידי אגודת האלרגיה של בריטניה. התכנית מהווה פיתרון מושלם לתינוקות הסובלים מאלרגיה. פתרונות טכנולוגיה לטיפול בכביסה

פחות רעש, יותר נוחות!

image-15

טכנולוגיה שקטה Silent Tech

תחושו את עדיפות העיצוב ונחות השקט בטכנולוגיה השקטה של Beko. הטכנולוגיה השקטה פיתחה במיוחד את עיצוב הדופן הצדדית המפחית את רעידות המכונה. יחד עם התכנית המיוחדת, המנוע והבידוד הנוסף, טכנולוגיית העל לכביסה שקטה יכולה להיות הבחירה הבאה שלכם.

מכונות הכביסה של Beko יביאו שלווה לביתכם עם רמת רעש הפעלה של 65 דציבל A שהינה שקטה פי 7 * ממכונות כביסה רגילות.

*השוואה זו נערכה בהתאם למכונת הכביסה WMD78120 של Beko


image-16

האריכו את משך חיי מכונת הכביסה שלכם


טכנולוגיית מנוע ללא מברשות

מכונת הכביסה 8 ק"ג של Beko מאופיינת בטכנולוגיית מנוע ללא מברשות.מנוע ללא מברשות מעניק את היתרונות הבאים:
• הארכת משך חיי המנוע
• חס פעולה מכאני מוגדל
• מאפייני פיתול ומהירות משופרים
• פטנט ייחודי לזיהוי עומס בלתי מאוזן 

הארכת חיי המכונה עד פי 100


image-20

Hi=tech+ מחמם

גוף החימום הינו חלק חיוני ממכונת הכביסה. גוף החימום החדש של Beko משלב טכנולוגיית ציפוי פני שטח חדישה בניקל מתכתי המוביל ל-50% פחות חספוס פני שטח, מבטיח הגנה מושלמת מפני חלודה ומפחית את הצטברות האבנית ב-40%. לגוף החימום Hi-tech משך חיים של פי 100 מגוף חימום רגיל.

המשמעות היא כי לא סביר שתחוו תקלות גוף חימום לכל אורך חיי מכונת הכביסה שלכם.

הצטברות אבנית מופחתת ב-40% על גוף החימום משמעה גם מניעת אובדן אנרגיה עקב שכבת אבנית עבה. גוף חימום הפועל היטב משמעו חיסכון בחשמל כיוון ש-75% מצריכת האנרגיה נובעת מהליך החימום.


image-21

תכנית 40° ב-40 דקות Aqua 40’40°

תכנית Aqua 40’40° היא מחזור כביסה מהיר ויעיל המוצע לניקוי לכלוך קל מבדי כותנה במחזור כביסה עדין של 40°C במשך 40 דקות בלבד.

image-23

טיפול באופנה Fashion Care

נועד לפרטי ביגוד עדינים ואופנתיים מבדים כגון ויסקוזה וזהורית. תכנית זו מאופיינת בנענוע עדין במיוחד כך שתוכלו לכבס את בגדיכם בבטחה מבלי לדאוג לנזקים.

image-24

הגנת התינוק BabyProtect

מחזור כביסה ושטיפה אינטנסיבי משולב זה של התכנית מבטיח תוצאות מעולות. הוא נועד במיוחד לבגדים הדורשים טיפול מיוחד, כגון בגדי תינוקות או בגדים לאנשים הסובלים מאלרגיות או בעלי עור רגיש.

image-25

טיפול בצבעים כהים Dark Care

הגיע הזמן להפסיק לדאוג בקשר לצבעים כהים במכונת הכביסה שלכם. תכנית מיוחדת של Beko לכביסה של צבעים כהים בבגדים סינטטיים או מבוססי כותנה העלולים לדהות. התכנית מכבסת בטמפרטורות נמוכות ובמהירות נמוכה עם תנועות מכאניות איטיות, תוך שימוש במים רבים יותר במחזור השטיפה. תכנית הטיפול בצבעים כהים מכבסת בעומס מחצית הקיבולת בטמפרטורות 30-40 ºC. נוזל כביסה או שמפו לצמר מומלצים לכביסת צבעים כהים.

image-26

כביסה ידנית Handwash

תכנית זו מאפשרת לכם לכבס בבטחה בדים עדינים וכאלה שנועדו לכביסה ידנית כגון משי וקשמיר. היא יוצרת פעולת כביסה עדינה במיוחד, כך שהנענוע ממוזער למניעת התכווצות הבדים.

התכנית אף משתמשת בפחות מים, וכך מונעת ספיגת יתר של הסיבים בבד, העלולה להוביל למתיחת או עיוות בגדים


image-27

תכנית לכביסת צמר Wool Program

תכנית זו מכבסת בגדי צמר עדינים באופן עדין יותר מכביסה ידנית. מחזור הכביסה המיוחד עם הבקרה החכמה מבטיח כי בגדי הצמר יכובסו ללא נזק. בנוסף, על ידי התאמת מפלס המים האופטימאלי, הסיבים לא יספגו כמות מים רבה מדי ולא יתעוותו או יימתחו.

image-28

תכנית שמיכות פוך Duvet Program

קרדיות אבק אוהבות להתרבות המיטה, וחיות במזרונים, בכריות ובשמיכות הפוך. המיטה ממוצעת יכולות לחיות מעל 10,000 קרדיות אבק, המפרישות מעל שני מיליון גללים – סיבה עיקרית לאסטמה ואלרגיות. *אלרגיות הופכות לאחת מדאגות הבריאות המובילות במשקי הבית. לכן יש במכונות הכביסה 8 ו-9 ק"ג של Beko תכנית כביסה מיוחדת לטיפול בבעיה זו. התכנית מסלקת קרדיות אבק באמצעות חלחול יסודי ישירות דרך כלי המיטה. הקיבולת הגדולה במיוחד של גודל תוף 8 ו-9 ק"ג ותכנית הכביסה המיוחדת יכבסו באופן יעיל ויסודי גם שמיכות פוך בגודל ענקי.

*מקור: דו"ח האגודה הבריטית לאלרגיה


image-29

תכנית ניקוי עצמי Self Clean Program

מחזור כביסה מיוחד זה מעניק היגיינה משופרת למכונה באמצעות חימום מים עד 70 ºC. במהלך תכנית הניקוי העצמי, התוף והגיגית מקבלים אוטומטית את הניקוי הנחוץ. תכנית מחזור כביסה מיוחד זו מנקה את הגיגית כאשר היא ריקה על מנת להבטיח כי משקעים לא יצטברו בגיגית לאחר הכביסה


image-30

לחיסכון בזמן


image-32

אקספרס יומי Daily Xpress

אנו ב-Beko יודעים כמה זמנכם חשוב ואנו עושים את המיטב לספק לכם את המוצרים היעילים ביותר. תכנית Daily Xpress נועדה לכביסה מהירה של בגדי כותנה בלכלוך קל ללא כתמים, במיוחד פריטים שנעשה בהם שימוש פעם אחת בלבד, כגון חלוקי אמבט, ציפות לשמיכות, ביגוד ספורט, בגדי יום יום וכו'. ניתן לבצע כביסה בקיבולת מלאה בטמפרטורה 30 ºC תוך 39 דקות בלבד. התכנית אף מאפשרת כביסה בכל הטמפרטורות בין 0-90 ºC.

image-33

אקספרס קצר במיוחד Xpress Super Short

תכנית זו מתאימה לבגדים עם לכלוך מועט, ללא כתמים, וכביסת כמויות קטנות, כגון גרביים, מגבות, סדינים וחולצות טריקו קצרות בהם נעשה שימוש פעם אחת בלבד. תכנית Xpress Super Short מכבסתקיבולת של 2 ק"ג עומס בטמפרטורה 0-30 ºC תוך 14 דקות בלבד.

image-34

תכנית רענון Freshen Up Program

תכנית מהירה זו של 17 דקות שימושית לבגדים שאינם מלוכלכים, אך זקוקים לרענון או סילוק ריחות בלתי רצויים.

image-35

תכנית מיני 30 Mini 30 Program

תכנית מיוחדת זו נועדה לבגדים עם לכלוך מועט הזקוקים לרענון. לאחר יום עבודה או ערב יציאה לבילוי, תוכלו להחיות ולבשם את בגדיכם תוך 30 דקות בטמפרטורה 30 ºC, וכך לחסוך כמות ניכרת של זמן ואנרגיה.


לצרכי יום יום


image-37

מיקס Mix 40

התכנית נועדה לכבס בגדים סינטטיים ובגדי כותנה באותו מחזור כביסה. התכנית מסוגלת לכבס עומס כביסה מעורב של סיבים סינטטיים וכותנה בו זמנית

image-38

תכנית חולצות Shirt Program

Beko פיתחו תכנית מיוחדת להארכת חיי החולצות שלנו. בתכנית מיוחדת זו יש פחות תנועות מכאניות והטמפרטורה נקבעת למקסימום 40 ºC על מנת להבטיח מזעור נזקים לחולצות שלכם והן מאריכות חיים זמן רב יותר מאשר בדרך כלל.

image-39

תכנית ספורט Sports Program

Beko פיתחו תכנית ספורט עבור מי שאוהבים ספורט ואימונים. תכנית זו מכבסת בטמפרטורה 40 °C ומומלצת במיוחד לבגדי התעמלות מבדים עם סיבים סינטטיים / כותנה מעורבים עם לכלוך מועט.

image-40

תכנית Eco Clean 20 ºC

תכנית אקולוגית החוסכת עד 80% אנרגיה בהשוואה לתכנית כותנה 40 ºC. תכנית זו יעילה להדהים לעומס מקסימום 3.5 ק"ג של כביסה עם לכלוך מועט, תוך שימוש בחומרי ניקוי מתאימים המבצעים כביסה בטמפרטורה 20 ºC וחוסכים זמן וכסף.


image-41

אפשרויות אחרות


image-43

טרום כביסה Prewash

Beko מציעים מגוון רחב של תכניות בהן ניתן להשתמש לכל צורך. כאשר הכביסה שלכם מלוכלכת מאוד, ניתן להשתמש באפשרות טרום כביסה pre-wash יחד עם תכנית כביסה על מנת לקבל תוצאות משביעות רצון.

image-44

אקספרס Express

בעזרת אפשרות אקספרס ניתן להפחית את משך הכביסה ב-30% עד 50%, מותנה בתכנית ובסוג הבד. ניתן להשתמש באפשרות זו בכל תכניות הבדים הסינטטיים ובדי הכותנה.

image-45

שטיפה פלוס Rinse Plus

בגדים מסומים זקוקים לטיפול נוסף. שטיפה נוספת מסופקת לבגדים הדורשים תשומת לב מיוחדת, כגון בגדי תינוקות ובגדים שנלבשו על ידי אנשים האלרגיים לחומרי ניקוי. פעולה זו תגן על עור רגיש בכך שתשטוף שרידי חומרי ניקוי.

image-46

גיהוץ קל Easy Ironing

מחזור הסחיטה מחולק למספר שלבי סחיטה ותנועות תוף המותירים את הכביסה שוכבת בתפזורת בתוך התוף. פעולה מיוחדת זו מגנה על הכביסה מפני קמטים והופכת את הגיהוץ לפשוט יותר הצורך פחות זמן.


לאוהבי חיות מחמד


image-46

שימוש קל


תצוגת LCD

תצוגת LCD במכונות הכביסה של Beko מעניקה לכם את כל המידע הדרוש בתכנית הכביסה שלכם, כולל:

  • טמפרטורות נבחרות
  • מהירות סחיטה נבחרת
  • אפשרויות נבחרות
  • השלב הנוכחי שמחזור הכביסה נמצא בו (כגון טרום כביסה, כביסה עיקרית, שטיפה, מרכך או סחיטה)
  • האם אפשרות נעילה מפני ילדים מופעלת
  • משך הזמן הנותר עד לתום הכביסה
  • הגדרת חיסכון, המאפשרת לכם לדעת אם בחירת התכנית חסכונית במונחי צריכת חשמל. בעזרת מקשי הניווט הקלים לשימוש, תוכלו לבצע התאמה אישית של תכנית הכביסה באמצעות כיוון הטמפרטורה ומהירות הסחיטה, וכן לדחות את תחילת הפעלת התכנית עד 24 שעות עם מרווחים מדויקים קצרים עד כדי 30 דקות.

image-48

פעולת הסרת שיער בעלי חיים Pet Hair Removal Function

Beko פיתחו פיתרון חכם לאוהבי חיות מחמד, עם פעולה המסירה שיער בעלי חיים תוך כדי מחזור הכביסה. כאשר נבחרת פעולה זו, במכונה שלכם מוסיפה שלבי טרום כביסה ושטיפה נוספת למחזור הכביסה הרגיל.

image-52

דלת גדולה במיוחד

מכונות כביסה נבחרות של Beko מצוידות באשנב גדול במיוחד של 34 ס"מ. אפילו כביסה בנפח גדול במיוחד – שמיכות פוך, סדינים, חלוקי אמבט - ניתנים להעמסה בקלות דרך האשנב הענק.

image-53

תא חומר ניקוי נוזלי

תא מיוחד זה תוכנן לשימוש חלופי בחומר ניקוי, תואם לחומרי ניקוי נוזלים ולנוזלי ניקוי מרוכזים ומעניק הזדמנות לשימוש בחומר ניקוי נוזלי עם אפשרות השהיית זמן.


קיבולת


קיבולת מקסימאלית בנפח מינימאלי

Beko פיתחו מספר דגמים שיעמדו בצרכים המיוחדים שלכם, ומציעים פתרונות מרחב וצריכת חשמל כאחד. במשקי בית רבים קיימת הדילמה של מרחב מוגבל למרות הצורך בקיבולת מכונת כביסה גדולה, שתהיה מסוגלת לכבס ציפות ועומסי כביסה גדולים. לכן Beko פיתחו טווח של מכונות כביסה המציעות קיבולת מקסימאלית בנפח מינימאלי. בטווח מכונות הכביסה של Beko, מכונה עם עומק של 45 ס"מ בלבד מסוגלת לכבס 6 ק"ג כביסה. מכונה עם עומק 50 ס"מ מסוגלת לכבס 7 ק"ג כביסה, מכונה עם עומק 54 ס"מ מסוגלת לכבס 8 ק"ג כביסה, ומכונה עם עומק סטנדרטי של 60 ס"מ מסוגלת לכבס 9 ק"ג כביסה.

image-56

קיבולת כביסה של 9 ק"ג במידות סטנדרטיות

הודות לקוטר תוף רחב של 48 ס"מ, תוכלו לכבס 4 סטים כפולים של מצעי מיטה או 12 מגבות במחזור כביסה יחיד. לכן הוא אידיאלי למשפחות גדולות הזקוקות לעומסי כביסה בנפח גדול לעתים תכופות. יתרה מזו, המכונה מצוידת התכנית פופולארית מאוד של כביסת אקספרס יומית. היא תטפל בעומס כביסה של 9 ק"ג תוך 39 דקות בלבד. בסופו של דבר תחסכו אפילו יותר זמן וחשמל.

image-57

ביצועים ובטיחות


מערכת בקרת מים אוטומטית

עומסי הכביסה עשויים להשתנות בגודל ובסוג הבד. הודות למערכת בקרת המים האוטומטית, כמות המים מותאמת אוטומטית להענקת ביצוע מיטבי, מותנה בגודל ובסוג הבד המכובס. כל טיפת מים נחסכת משמעה פחות חשמל המבוזבז על חימום. צריכת המים והאנרגיה המופחתת מסייעת לא רק להגנת הסביבה, אלא גם לתקציב המשפחתי.

בקרה אלקטרונית של עומס בלתי מאוזן

מערכת זו מבטיחה כי הכביסה מחולקת באופן נכון סביב התוף, מונעת רעידות ורעש הנוצרים כתוצאה מחוסר איזון, ומעניקה יציבות מוחלטת בעת הסחיטה. במקרה של עומס כביסה המחולק שלא כהלכה, המכונה מווסתת אוטומטית את מהירות הסחיטה ליעילות סחיטה מרבית.


image-61

נעילה מפני ילדים

אפשרות נעילה מפני ילדים ניתנת להפעלה למניעת התעסקות אצבעות קטנות במתגים. הפעלת אפשרות נעילה מפני ילדים מונעת ביצוע כל שינוי בתכנית הנבחרת.

בטיחות הצפה

חיישן מפלס המים מודד שינויים ממפלס המים הנכון בתוף ומפעיל ניקוז אוטומטי כאשר המפלס חורג.

מכונת כביסה מייבש


טכנולוגיית אוויר ישירה

צריכת אנרגיה ומים ייחודית בסוגה

מכונות הכביסה והייבוש של Beko עם טכנולוגיית אוויר ישיר מעניקה ביצוע ייבוש בסיווג A ללא צריכת מים. מייבשי כביסה רגילים משתמשים במים על מנת לדחוס את הקיטור בתוך היחידה. תהליך זה מוביל לאובדן חום וחשמל לצד שימוש בכמות מים גדולה בכל מחזור.

טכנולוגיית אוויר ישיר מונעת שימוש בלתי יעיל באנרגיה באמצעות העברת אוויר ישירה דרך הלוח הקדמי מעל המעבה. כך האוויר מתחמם אוטומטית כאשר הוא נשאב. לכן אין צורך בצריכת מים בעת העיבוי.


Wash&Wear™

מן הכביסה ללבוש תוך פחות משעה

לא משנה אם אתם ממהרים לפגישה או לישיבת עסקים בלתי מתוכננת, בזמנים מסוימים אתם זקוקים לבגדים המועדפים שלכם במצב מסודר ונקי. טכנולוגיית AquaDry™ של Beko משיגה לכם בגדים מוכנים מסל הכביסה עד מצב מוכן ללבישה תוך פחות משעה.

* AquaDry™משלב מחזורי כביסה של 14 דקות ** וייבוש של 40 דקות במכונה אחת. כך תחסכו זמן, חשמל ומים בו זמנית. תליית הבגדים גורמת להם לדהות במהירות ‏ולהתקשות עקב החשיפה לאור שמש ישיר ולרוח. ‏הודות למכונת הכביסה והייבוש של ‏Beko‏ עם ‏טכנולוגיית ‏AquaDry™‎‏, הבגדים שלכם ישמרו על ‏צבעם המקורי ועל רכותם לאורך זמן. בנוסף, ‏תחסכו מקום בכביסה באמצעות שימוש במכונה ‏אחת לכביסה ולייבוש.‏

‏*מאושר על ידי ‏VDE‏ לכביסה וייבוש תוך שעה.‏
‏**מאושר על ידי ‏LGA‏ לתוצאות כביסה תוך 14 ‏דקות.‏


image-68

AquaDry עם BabyProtect+™


image-70

כביסה ללא גורמי אלרגיה וייבוש במכונה אחת

בגדים מסודרים ונקיים, גם אם כובסו זה עתה, אין משמעם כי נוקו מגורמי אלרגיה. מחזורי כביסה וייבוש סטנדרטיים בדרך כלל אינם מסירים את האלרגנים שאנו חשופים אליהם בחיי היום יום שלנו. מכונות הכביסה והייבוש של Beko משלבות תוצאות כביסה וייבוש מושלמות, ומעניקות ניקוי אנטי אלרגי. טכנולוגיית Beko AquaDry עם BabyProtect+™ מספקת ניקוי ללא גורמי אלרגיה כך שלא תצטרכו עוד לדאוג לאלרגנים של קרדית אבק הבית, כלבים וחתולים, אבקת פרחים, חרקים זעירים, חיידקים או פטריות.

במטרה לספק את הכביסה האנטי אלרגית הטובה ביותר עבורכם ועבור העור הרגיש של התינוק שלכם, Beko הגיעו לתוצאות היגיינה מקסימאליות בעזרת תנועות תוף נוספות ובקרת טמפרטורה רגישה. הטמפרטורה נשמרת בציפות ברמה מסוימת לאורך כל מחזורי הכביסה והייבוש. לבסוף, מחזור סחיטה נוסף וסינון ייבוש אנטי אלרגי משיגים תוצאות כביסה ללא גורמי אלרגיה במכונות הכביסה והייבוש של Beko. תוצאות של 99.9% היגיינה ואנטי אלרגיה של תכנית AquaDry עם BabyProtect+™ נבדקו ואושרו על ידי אגודת האלרגיה של בריטניה