מקררים
image-0

מקררים

החל מן המקררים החדישים ביותר בעלי קיבולת גדולה ודלתות צד ליד צד עד למקרר המקפיא הפשוט מתחת לדלפק, טווח המקררים של Beko פותח כדי לשלב עיצוב חדשני עם הטכנולוגיה החדישה ביותר. כיוון שאנו שואפים להקל על חייכם ולהוסיף מגע אלגנטי לחלק האהוב ביותר של ביתכם, הקולקציה החדשה מציעה תכונות נפלאות וכן פתרונות אחסון וקירור חכמים. עם קשת רחבה של דגמים, גדלים וצבעים שיתאימו לכל סגנון מטבח, תוכלו לבטח למצוא את המכשיר המושלם אצלך Beko

תוכנן להתאים לכל עיצוב מטבח במבחר גדול של צבעים

מקררי ומקפיאי Beko משלבים מרחב פנימי שימושי עם מראה מדהים. מוצרים אלה בולטים בעיצוב האלגנטי שלהם. הם מבצעים הרבה מעבר לתכונה הרגילה של "שימור מזון" ומציעים מגוון פתרונות קירור לשיפור חיי היום יום שלכם.


היו חלק מן העתיד הירוק!


image-4

יעילות אנרגיה A+++

הצורך לחסוך באנרגיה ובמשאבים מעולם לא היה חשוב יותר מעכשיו. Beko עם החזון הסביבתי שלהם מספקים מוצרים עם דירוג אנרגיה +++A ודירוג ++A. מקרר +++A צורך עד 64% פחות חשמל ממוצר A זהה. בדומה, מוצר ++A צורך עד 40% פחות חשמל ממוצר A זהה

בואו נשמור על הטריות עם טכנולוגיית NeoFrost


image-6

טכנולוגיית NeoFrost

הודות לשתי מערכות הקירור הנפרדות שלה, טכנולוגיית NeoFrost של Beko שומרת על רמת לחות אופטימאלית (עד 90%) בתא הקירור לטריות לאורך זמן. בנוסף, מערכות הקירור הנפרדות מונעות מעבר ריחות בין התאים ושומרות על איכות האוויר בתוך המקרר ברמה מרבית. 

באמצעות טכנולוגיית נו פרוסט זו של הדור החדש, NeoFrost משיג קירור יציב ומהיר יותר בתאי הקירור וההקפאה ברמת יעילות אנרגיה +A. לכן, פירות וירקות שומרים על פריכותם במקרר, טריים כאילו נקטפו זה עתה מן השדה.

 


שמרו על ערכם התזונתי המקורי של הבשר והדגים שלכם


image-8

תא הלם הקפאה ShockFreeze

כולנו רוצים להגיש מזון טעים ובריא עם ערך תזונתי גבוה לאנשים שאנו אוהבים. דגים ובשר טריים מאבדים את ערכם התזונתי אם אינם מוקפאים במהירות.

במקררים החכמים של Beko קיים תא ShockFreeze בו המזון מוקפא במהירות וכך מובטח כי המבנה התאי של המזון לא יתדרדר והערך התזונתי והטעמים יוותרו ללא פגע.

תא ShockFreeze מפחית את זמן ההקפאה ויוצר מיקרו קריסטלים על מנת לשמור על טבעיות פרודות המזון. הוא נועל מיידית את הערך התזונתי לתוך הבשר והדגים. באופן זה ערכם התזונתי אינו הולך לאיבוד בעת ההקפאה והמיצים נשמרים בתוכם במהלך ההפשרה


image-9

האנרגיה המצננת של האור הכחול בתא הצינון שלכם.

חיוניות הפירות והירקות הטריים נשמרת למשך זמן מה לאחר הקטיף.

הודות לטכנולוגיית האור הכחול הפעיל של Beko תהליך הפוטוסינתזה נמשך במקרר, וכך מתארך משך חיי האחסון של פירות וירקות טריים, תוך שמירה על טעמם הטבעי וערכי התזונה שלהם.


image-10

התקדמו מעבר לנו פרוסט עם NeoGrost

בואו נשמור על טריות ופריכות המזון!
כאשר המזון מאבד מעל 20% מן הלחות שבו הוא אינו נחשב עוד ל"טרי". שתי מערכות הקירור הנפרדות במקררי NeoFrost של Beko שומרות על רמת לחות אופטימאלית (עד 90%) בתא הקירור לטריות לאורך זמן.

טכנולוגיית NeoFrost משיגה קירור יציב ומהיר יותר הן בתא הקירור והן בתא ההקפאה ברמת יעילות אנרגיה +A.

קבלו אוויר טרי במקרר!
בנוסף למערכות הקירור העצמאיות המונעות מעבר ריחות בין התאים, האוויר בתוך מקררי Beko נשמר באיכות מקסימאלית בעזרת מספר טכנולוגיות תמיכה. מסנן ריחות מונע ריחות בלתי רצויים וחיידקים בזרימת האוויר הפנימית. המיינן יוצר השפעה אנטי בקטריאלית, באמצעות נטרול חיידקים, וירוסים וחלקיקים הגורמים לפליטת ריחות.

בואו נתחיל מחדש!
כל יום הוא הזדמנות חדשה לעולם טוב יותר. אנו מאמינים כי נוכל לשנות את העולם באמת. כל ה שאנו זקוקים לו הוא בחירות נכונות. בואו נפחית את טביעת הרגל הפחמנית שלנו ונצרוך פחות לעתיד טוב יותר. נבחר מותגים הרגישים לסביבה. נאכל מזון טרי ונישאר בריאים. או נבחר Beko, למימוש כל הבחירות הללו. ותהיה לנו התחלה חדשה!

חשבו טרי. אכלו טרי. חיו טרי.
ובכן, כולנו יודעים כי הבריאות שלנו מותנית במה שאנו אוכלים. לכן, אכפת לנו יותר לקטוף ולצרוך מזון טרי. אך קצב החיים שלנו מונע עריכת קניות יומיות. מה שאנו זקוקים לו הוא מעט זמן נוסף לאחסון.

Beko קונים עבורנו זמן נוסף בכך שהם שומרים את המזון טרי לתקופה ממושכת יותר עם טכנולוגיית NeoFrost. זה קריר ונהדר!

הדור החדש של נו פרוסט: NeoFrost
במקררים רגילים, מאוורר קירור יחיד מזרים את אותו אוויר בתוך תאי ההקפאה והקירור, ובכך אינו משרת היטב אף אחד מהם. כיוון שרמת הלחות של אותו זרם אוויר יחיד אינה יכולה להיות גבוהה מספיק עבור תא הקירור או נמוכה מספיק עבור המקפיא.

טכנולוגיית NeoFrost מספקת את תנאי הקירור המיטביים באמצעות מערכות קירור נפרדות בשני התאים. באופן זה, הפירות והירקות נשארים פריכים במקרר, כאילו נקטפו זה עתה מן השדה!אכלו טרי אכלו בריא עם המקררים החכמים של Beko.

טכנוולוגייה לקירור

image-13

מיינן פעיל

המיינן הפעיל מנטרל חיידקים, וירוסים וחלקיקים הגורמים לפליטת ריחות במקרר, וכך יוצר השפעה אנטי בקטריאלית. זרימת האוויר בתוך המקרר נשמרת נקייה כתוצאה מכך, וניתן לאחסן את המזון לתקופה ממושכת יותר.

image-14

מסנן ריחות פעיל

מסננים אלה מזרימים אוויר קר בתוך המקרר ומונעים ריחות בלתי רצויים וחיידקים ובכך מסייעים בשמירה על טריות המזון במקרר.

image-15

מגן איטום פעיל

אטמי הדלתות קשים בדרך כלל לניקוי ומספקים סביבה פורייה להצטברות חיידקים. בעזרת תוסף אנטי בקטריאלי באטמי הדלתות, סביבה זו נותרת היגיינית, והאטם משמש כמגן אנטי בקטריאלי כולל.

image-16

ידיות דלת אנטי בקטריאליות

בעזרת אטם אנטי בקטריאלי מיוחד על ידיות הדלתות, רוב נקודות המגע החשובות נותרות נקיות מחיידקים.


image-17

פתרונות חכמים לקירור והקפאה

טכנולוגיה לקירור

תצוגת בקרת מגע אלקטרונית

השימוש הגובר בתצוגות בקרת מגע אלקטרוניות דרך טווח המוצרים גורם להם להיראות מתוחכמים יותר וגם מאפשר גישה קלה לבקרי המקרר.


image-17

בקרים דיגיטאליים

בקרים דיגיטאליים קלים לשימוש ותצוגת הגדרת טמפרטורה דיגיטאלית מבטיחים בקרה אופטימאלית של המכשיר שלכם.

image-17

מערכת ללא כפור

נועדה למנוע היווצרות קרח על המזון ובתוך המכשיר. מערכת Frost Free מבטיחה כי לא יהיה צורך בהפשרה. מערכת זו לא רק משחררת את המקרר מטרחה והופכת אותו קל לשימוש, אלא גם משמרת את הטמפרטורה הנכונה לשימור מזון יעיל יותר במקרר.

image-17

מאוורר קירור

הודות למאוורר בתא הקירור של מקררי מקפיאי Beko נבחרים, האוויר הקר יזרום בצורה שווה יותר, וכך יבטיח ביצועי קירור משופרים.

image-17

פעולת Eco-Fuzzy

כאשר דלתות המקרר לא נפתחות במשך 6 שעות רצופות ולא נעשה שינוי בהגדרות, פעולת Eco-Fuzzy מכניסה את המקרר למצב חיסכון באנרגיה, מפחיתה את צריכת החשמל ויוצרת השפעה פחות מזיקה לסביבה.

מצב חופשה

מעניק לכם אפשרות נוספת לחיסכון באנרגיה. רק תא הקירור מופעל ולכן נוצר חיסכון בחשמל. תא המזון הטרי נשמר בטמפרטורה של 15 °C או פחות למניעת ריחות רעים, וגם בכך מסופק חיסכון בחשמל.מקרר או מקפיא בנגיעת אצבע אחת!


image-19

תא רב אזורי

פירות וירקות טריים שומרים על חיוניותם למשך זמן מה לאחר הקטיף.

האם יש לכם משפחה גדולה? תוכלו לשנות את תנאי האחסון במקרר שלכם בהתאם לכמות המזון ולהעדפות המקומיות שלכם.

Beko מאפשרים לכם למקסם את קיבולת האחסון שלכם בהתאם לצרכים השונים בזמנים שונים. פשוט בלחיצת כפתור בתצוגת בקרת המגע האלקטרונית, התא התחתון הימני המכיל 77 ליטר ניתן לשימוש כמקרר או מקפיא. (טווח טמפרטורה: -24/+10 °C)


עיצוב חכם לשימוש קל


דלתות נסגרות מעצמן

הודות לעיצוב הציר הייחודי, הדלתות נסגרות אוטומטית אם הן נשארות פתוחות מעט בזווית של עד °15.

דלתות בעלות פעולה כפולה

הדלתות נותרות פתוחות בעמדה של 120, הזווית האידיאלית לגישה נוחה וקלה, תוך הגנה על הריהוט ודלתות מכשירי החשמל. קיימת גם אפשרות לעמדה רחבה יותר (מפתח של °150), כרצונכם.

זמזם פתיחת דלת

במקררי צד ליד צד של Beko קיימים זמזם חזותי וזמזם שמע המופעלים אם הדלת נותרת פתוחה לרווחה. בדגמים אלקטרוניים ללא כפור, קיימת אזהרת שמע.

מצננים ומגירות ניתנים להסטה

ללא קשר לכמות העומס, המגירות והמצננים בתא המקפיא ניתנים להזזה קלה הודות למנגנון הגלגל שלהם.

מתקן הנפקת מים

הודות למתקן הנפקת המים בדגמים נבחרים, ניתן לקבל מים קרים ממתקן המים המשולב מבלי לפתוח את הדלת. ניתן בקלות למלא את מאגר המים הנמצא בתוך הדלת וכן להוציאו לצורך ניקוי. מתקן הנפקת המים גדול דיו להכיל כוסות גבוהות. דוושות הנפקה נדחפות בנקל אחורה, ומספקות גישה קלה אל המים.

מתקן הנפקה גבוה

מתקן המים והקרח מנפק בקלות מים קרים מסוננים, קוביות קרח או קרח כתוש בברז. המתקן גדול דיו להכיל כוסות גבוהות. נוריות LED לבנות משמשות להארת מתקן הנפקת המים והקרח במראה נעים ואסתטי. 


image-91

דלתות נסגרות מעצמן


image-92

מגש קוביות קרל סובב והגש


image-93

מצננים ומגירות ניתנים להסטה


image-94

מתקן הנפקה גבוהדור חדש של סנן מים

חבוי בגוף המקרר, סנן המים מסנן חומרים מזיקים כגון כלור, עופרת וכו' וכן טעמים לא רצויים, וכך ממיר את המים לתקן שתייה. אזהרה בתצוגה הדיגיטאלית מתריעה כאשר מגיע הזמן להחלפת המסנן.

תא הקפאה אקסטרה לארג'

ניתן ליצור מרחב גדול במיוחד בתא ההקפאה באמצעות תאים וכנפיים נשלפים הניתנים לפתיחה כלפי מעלה ומטה. כך נוצר תא מתאים לפריטי מזון גדולים במיוחד, כגון תרנגול הודו שלם או קופסת פיצה גדולה.

מגש קוביות קרל סובב והגש

מגש קוביות הקרח מספק גישה קלה לקוביות הקרח. בסיבוב פשוט, קוביות הקרח נופלות בנקל לתוך המגש.

מדפי זכוכית ניתנים להסטה ומוגני שפיכה

כל מדפי הזכוכית במקרר ניתנים להזזה קדימה לשימוש נוח, כלומר גישה קלה יותר אל פריטים שהגישה אליהם קשה. נטיפי נוזל שנשפך על המדפים התחתונים נמנעים הודות לעיטור פלסטיק מלא הסובב וממסגר אל כל ארבעת צדי המדפים העשויים מזכוכית בטיחות מחוסמת.

ידית לפתיחה קלה

אפקט הואקום המופיע לעתים קרובות בדגמי קיבולת גדולים מבוטל באמצעות "הידית הקלה". ידית זו – זמינה למזווה עם קיבולת גדולה ולדגמי מקפיא – מספקת פתיחה קלה ללא מאמץ יתר


image-94

תא הקפאה אקסטרה לארג'


image-94

ידית לפתיחה קלה


image-94

מתקן הנפקת מים


image-94

מדפי זכוכית ניתנים להסטה ומוגני שפיכהעיצוב חכם לתפקודיות גבוהה


מגן הקפאה

בעזרת טכנולוגיית מגן הקפאה המקפא ממשיך לפעול גם בטמפרטורות נמוכות (עד -15 °C) ושומר על מזון קפוא.

תא DeepFresh

תא DeepFresh שומר את הפירות והירקות לאורך זמן כפול ויותר. הוא ממזער את תנודות הטמפרטורה בתוך המצנן, וכן מונע אובדן לחות בו זמנית.

Art-if-ice

עם מכונת הקרח האוטומטית עליכם רק למלא את המיכל במקרר עצמו והוא ייצר 8 מנות (1.5 ק"ג) של קרח.

בנק קרח

משולב בתוך תאי המקפיא בדגמי combi ומקפיאים, בנק הקרח מספק חלל שימושי לייצור ואחסון קוביות קרח והקפאת פירות קטנים.

מצנן מסתובב עם מגש ניתן להסטה

המצנן המסתובב מבטיח גישה קלה למזון המאוחסן במצנן, גם כאשר נפח האחסון מוגבל ולא ניתן לפתוח את דלת המקרר במלואה. המגש הניתן להסטה מעניק נפח אחסון בטוח לפריטים עדינים כגון פטרוזיליה, תות שדה וכו'.

התא "הגדול"

התא "הגדול" במקפיא האנכי מעניק לכם נפח אחסון גדול יותר לשמירת פריטים גדולים. יש בו 30% בערך נפח יותר מאשר בתא רגיל.


מדפי זכוכית

מיוצרים מזכוכית בטיחות מחוסמת, מדפי הזכוכית:

  • רב תכליתיים מספיק לשימוש מרבי בנפח הזמין.
  • חזקים, עמידים, וניתנים להתאמה.
  • מוגנים מפני שפיכה וקלים לניקוי.
  • המדפים ניתנים להוצאה גם כאשר זווית פתיחת הדלת היא °90 בלבד, ומקלים על התאמה בנפח מוגבל.

תאורת LED

לעומת עיצובי תאורה רגילים, מחרוזות של תאורת LED נדלקות לאורך הדופן האחורית של תא המקרר ומספקות תאורה יעילה ונקייה יותר של התא.

קופסה מסתובבת

הודות למנגנון בעיצוב חכם, מיכל אחסון זה מסייע להשמיש את הנפח הבלתי שימושי מתחת למדף הדלת באופן יעיל. הקופסה המסתובבת אידיאלית לאחסון פריטים קטנים העלולים ללכת לאיבוד בתא הראשי. תוכלו למצוא אותם בנקל בקופסה המסתובבת.

נפילת קרח IceFall

נפילת קרח מגישה לא מים קרים בלבד אלא גם קרח דרך דלת המקפיא בדמי צד ליד צד. בדגמי 4 דלתות מכונת הקרח בתא אטום במיוחד נמצאת בחלק המזון הטרי וניתן להגיש מים קרים וקרח מדלת המזון הטרי.

הרמה בנגיעה TouchLift

TouchLift מסייע לכם להרים אוטומטית את המדף ולהניח חפצים גבוהים מן הנפח הזמין על המדף בתוך המקרר ללא מאמץ. בלחיצת כפתור פשוטה.

תא מוצרי חלב

הודות למכסה השקוף, מדף הדלת העליון מספק נפח אידיאלי לשימור מוצרי חלב ושומר עליהם מפני התייבשות.


image-97

אחסון טרי Fresh Store

מאחסן בשר ודגים טריים, מוכנים לבישול ומזון מצונן בטמפרטורה סביב 0 ºC באחסון בטוח וממושך יותר.

מחזיק בקבוקים

מחזיק הבקבוקים תלוי בצד מדפי הזכוכית ומהווה פיתרון שימושי שתוכנן על מנת להשמיש את הנפח הלא שימושי בין שני מדפים.

מיני בר

יתן להגיע אפילו לבקבוקים של 2.5 ליטר מבלי לפתוח את הדלת הודות למכסה מיני בר ונפח נוסף בתא דלת המקרר. ניתן להגיש משקאות על מכסה מיני בר פתוח.


image-99

מדף בקבוקים עשוי כרום

מדף הבקבוקים העשוי כרום נמצא בתוך ארונית ומספק נפח אידיאלי לאחסון בקבוקים תוך מקסום השימושיות של הנפח הזמין במקרר.

פתיחה בנגיעה רכה

בעזרת פתיחה חלק בנגיעה רכה, ניתן לגשת אל דלת מיני בר מבלי לפתוח את דלת המקרר הראשית, ולקבל גישה קלה למשקאות.

אחסון פריטים שונים VarioStore™

אחסון יעיל! מבלי לתפוס מקום נוסף, VarioStore™ מאפשר לכם להגדיל את נפח אחסון המזון והמשקאות הטריים בתקופת הקיץ, ואז ניתן לשנות לקיבולת גדולה יותר למזון קפוא בעונת החורף. מערכת הקירור מתחלפת למקפיא או לתא מזון טרי תוך 60 דקות בלבד. מגוון רחב של מערכות קירור מאפשר לכם לעבור מטמפרטורת מזון טרי לטמפרטורת מקפיא ולהיפך.